VÁNOČNÍ BESÍDKA"

Vánoční besídka se bude konat ve ST dne 17.12.2014 od 16:30 hod.
S SEBOU: cvičební úbor + cvičky (více)
01.12.2014 | stálý odkaz


VÝSLEDKY ZÁVODŮ 2014

13.12.2014 VÁNOČNÍ ZÁVOD - PŘÍBRAM - FOTOGALERIE
kat. I (2009 a mladší):
2. Skalníková Violka
3. Chrastinová Gábinka
4. Babíková Zuzanka
5. Červená Markétka
6. Mudrová Danielka
8. Laštofková Sofie
9. Hlinomazová Emička
10. Kantorová Zuzanka
11. Landauerová Verunka
12. Landauerová Stelika
kat. II (2008):
1. Valíčková Julie
7. Sobolíková Klára
14. Valčíková Ester
15. Bábíčková Alžběta
18. Luftová Leoni
20. Patáková Anna
kat. III (2006-2007):
1. Bálková Zuzana
3. Skalníková Viktorie
4. Koldová Amálie
9. Chrastinová Viktorie
10. Dvořáková Anna
11. Koldová Eliška
12. Máchová Eva
13. Kubátová Alena
14. Pečenková Martina
15. Hrbková Natálie
17. Valíčková Pavla
20. Lexová Noemi
21. Kaprasová Tereza
22. Pínová Markéta
23. Kantorová Markéta
23. Hofmanová Veronika
24. Chmelařová Tereza
27. Slámová Lucie
29. Čambalová Elen
30. Filipová Barbora
kat. IV (2004-2005):
2. Radová Kateřina
3. Klasnová Tereza
5. Dandová Veronika
6. Hošková Barbora
10. Luftová Elisha
kat. V (2002-2003):
5. Sedláčková Kateřina
kat IV (2001 a starší):
2. Andělová Soňa
3. Ševčíková Karolína
4. Blehová Anna
5. Trojanová Aneta
6. Chrastinová Martina
8. Svobodová Karolína
9. Ševčíková Kateřina
10. Schejbalová Jana
11. Pajmová Petra

06.12.2014 - MČR BRNO - FOTOGALERIE
II. liga - družstva:
11. Sokol Příbram - Andělová, Blehová, Chrastinová M.,Svobodová, Ševčíkovi K+K
II. liga - jednotlivci:
20. Blehová Anna (čtyřboj)
34. Andělová Soňa (čtyřboj)
75. Chrastinová Martina (dvojboj - kladina, přeskok)
77. Ševčíková Kateřina (dvojboj - kladina, prostná)
78. Svobodová Karolína (dvojboj - bradla, přeskok)
83. Ševčíková Karolína (dvojboj - bradla, prostná)

30.11.2014 - Přebor ČOS - PRAHA - FOTOGALERIE
mladší žákyně:
21. Bálková Zuzana
juniorky:
5. Mejzrová Adéla
9. Andělová Soňa
15. Svobodová Karolína
16. Ševčíková Karolína
17. Chrastinová Martina
18. Ševčíková Kateřina
20. Schejbalová Jana
žena:
3. Blehová Anna

23.11.2014 - Klokánkova kapsa - BOHEMIANS PRAHA
III. kategorie (2008 - trojboj):
14. Valíčková Julie
29. Sobolíková Klára
34. Bábíčková Alžběta
II. kategorie (2007 - trojboj):
9. Koldová Amálie
12. Čepková Taťána
18. Kaprasová Tereza
I. kategorie (2006 - čtyřboj):
6. Bálková Zuzana
23. Koldová Eliška
25. Skalníková Viktorie
26. Valíčková Pavla

22.11.2014 - Krajský přebor - PŘÍBRAM - FOTOGALERIE
IV. liga - družstva:
2. Sokol Příbram A: Hrbková, Borysenková, Dvořáková A., Chrastinová V., Pečenková, Kubátová,
3. Sokol Příbram B: Kaprasová, Kantorová M., Hofmanová, Slámová, Filipová
IV. liga - jednotlivkyně:
5. Kubátová Alena
6. Hrbková Natálie
7. Pečenková Martina
8. Kantorová Markéta
9. Dvořáková Anna
10. Chrastinová Viktorie
11. Borysenková Isabela
12. Kaprasová Tereza
13. Hofmanová Veronika
14. Slámová Lucie
15. Filipová Barbora
III. liga - družstva:
3. Sokol Kolín - Sedláčková Kateřina (host)
III. liga - jednotlivkyně:
11. Sedláčková Kateřina
II. liga - družstva:
1. Sokol Příbram A: Mejzrová, Blehová, Schejbalová, Gerčáková
3. Sokol Příbram B: Chrastinová M., Svobodová, Ševčíkovi K+K
II. liga - jednotlivkyně:
1. Mejzrová Adéla
2. Blehová Anna
8. Gerčáková Hana
9. Chrastinová Martina
10. Ševčíková Kateřina
11. Schejbalová Anna
12. Ševčíková Karolína
13. Svobodová Karolína
mladší žákyně (VS1):
3. Skalníková Viktorie
4. Koldová Amálie
5. Luftová Elisha
6. Valíčková Pavla
7. Čepková Taťána
8. Pínová Markéta
9. Máchová Eva
10. Čambalová Elen
11. Valíčková Julie (mimo závod)
starší žákyně (VS2):
1. Bálková Zuzana
3. Dandová Veronika
5. Hošková Barbora
6. Koldová Eliška
žákyně A (VS3):
2. Klasnová Tereza

01.11.2014 - MČR Praha - juniorky C, ženy C - FOTOGALERIE
juniorky C:
3. Trojanová Aneta
9. Ševčíková Karolína

25.10.2014 - DOMAŽLICE - FOTOGALERIE 1, FOTOGALERIE 2
KATEGORIE A (2008 a mladší):
1. Valíčková Julie
7. Sobolíková Klára
18. Luftová Leoni
KATEGORIE B (2007):
4. Koldová Amálie
7. Čepková Taťána
8. Pečenková Martina
10. Dvořáková Anna
11. Kubátová Alena
13. Kaprasová Tereza
KATEGORIE C (2005 a 2006):
4. Bálková Zuzana
15. Luftová Elisha
21. Valíčková Pavla
22. Koldová Eliška
25. Skalníková Viktorie
KATEGORIE D (2003 a 2004):
2. Klasnová Tereza
6. Sedláčková Kateřina
KATEGORIE E-a (2002 a 2001):
1. Štíchová Natálie
4. Andělová Soňa
6. Ševčíkovi Karolína
7. Ševčíková Kateřina
KATEGORIE E-b (2000 a starší):
3. Svobodová Karolína

12.10.2014 - Přebor ČOS - KOLÍN - FOTOGALERIE
mladší žákyně I - družstva:
7. Sokol Příbram - Dandová, Hošková, Bálková
mladší žákyně I - jednotlivkyně:
6. Bálková Zuzana
22. Hošková Barbora
29. Dandová Veronika
mladší žákyně II - družstva:
2. Sokol Příbram - Luftová E., Koldovi Eliška a Amálka, Skalníková
mladší žákyně II - jednotlivkyně:
6. Skalníková Viktorie
7. Elisha Luftová
10. Amálie Koldová
11. Eliška Koldová
13. Hrbková Natálie

21.06.2014 - 15. ročník závodu "ČERTI S ANDĚLEM" - FOTOGALERIE
ČERTICE - DRUŽSTVA
10. Příšerky Esterky - Hrbková (hostující)
ČERTICE - JEDNOTLIVKYNĚ
25. Hrbková Natálie
ČERŤATA - DRUŽSTVA
12. Mefistky - Kubátová, Dvořáková A., Chrastinová V., Bábíčková (anděl: Hipčová Eliška)
16. Bertičky - Chmelařová, Dvořáková D., Luftová L., Lexová (anděl: Hipčová Eliška)
ČERŤATA - JEDNOTLIVKYNĚ
32-35. Kubátová Alena
38-39. Dvořáková Alena
45-46. Bábíčková Alžběta
47. Chrastinová Viktorie
50-52. Chmelařová Tereza
57-58. Dvořáková Dominika
66-68. Lexová Noemi
71. Luftová Leoni

06. - 08.06.2014 MČR - BRNO - FOTOGALERIE
starší žákyně (VS2)
43. Bálková Zuzana
žákyně A (VS3)
28. Klasnová Tereza
30. Radová Kateřina
36. Vesecká Nicol
žákyně B
8. Gerčáková Hana
36. Chrastinová Lucie
45. Sedláčková Kateřina
juniorky B
21. Chrastinová Martina
22. Svobodová Karolína
28. Ševčíková Kateřina

24.05.2014 - Memoriál M. Široké - III. kvalifikační závod - PRAHA - FOTOGALERIE
starší žákyně (VS2)
36. Bálková Zuzana
žákyně A (VS3)
20. Klasnová Tereza
25. Vesecká Nicol
26. Radová Kateřina

PŘEBOR STŘEDOČESKÉHO KRAJE - KLADNO - FOTOGALERIE
mladší žákyně (VS1)
8. Hrbková Natálie
9. Koldová Eliška
11. Riegertová Nela
12. Luftová Elisha
14. Valíčková Pavla
15. Máchová Eva
16. Kubátová Alena
18. Pínová Markéta
20. Čepková Taťána
22. Kantorová Markéta
starší žákyně (VS2)
5. Bálková Zuzana
11. Dandová Veronika
14. Hošková Barbora
žákyně A (VS3)
4. Radová Kateřina
žákyně B
2. Gerčáková Hana
4. Chrastinová Lucie
5. Sedláčková Kateřina
juniorky B
1. Mejzrová Adéla
4. Schejbalová Jana
5. Andělová Soňa
6. Ševčíková Kateřina
7. Chrastinová Martina
8. Svobodová Karolína
10. Ševčíková Karolína
ženy B
2. Blehová Anna

04.05.2014 - HLEDÁME NOVÉ TALENTY a MEMORIÁL OLGY EFFENBERGROVÉ
FOTOGALERIE
MEMORIÁL OLGY EFFENBERGROVÉ
DRUŽSTVA:
5. Sokol Příbram A - Bálková, Koldová E., Hrbková, Máchová
6. Sokol Příbram B - Valíčková P., Pínová, Kantorová, Čambalová
JEDNOTLIVKYNĚ:
4. Bálková Zuzana
11. Valíčková Pavla
17. Koldová Eliška
23. Hrbková Natálie
24. Pínová Markéta
25. Máchová Eva
26. Kantorová Markéta
27. Čambalová Elen
HLEDÁME NOVÉ TALENTY
DRUŽSTVA:
4. Sokol Příbram A - Koldová A., Valíčková J., Čepková T., Chrastinová V.
7. Sokol Příbram B - Pečenková, Dvořáková A., Chmelařová, Sobolíková
JEDNOTLIVKYNĚ:
14. Koldová Amálie
15. Valíčková Julie
16. Čepková Taťána
19. Pečenková Martina
24. Chrastinová Viktorie
26. Dvořáková Anna
29. Chmelařová Terezie
46. Sobolíková Klára

12.04.2014 - 47. ročník závodu Velká cena města Hradce Králové
- dvojboj (kladina, akroba)
FOTOGALERIE
DRUŽSTVA:
3. místo Sokol Příbram - Klasnová, Gerčáková, Mejzrová
mladší žákyně (2004-2007)
2. Klasnová Tereza
6. Radová Kateřina
16. Vesecká Nicol
starší žákyně (2002-2003)
3. Gerčáková Hana
19. Chrastinová Lucie
21. Sedláčková Kateřina
juniorky (2000-2001)
5. Andělová Soňa
7. Ševčíková Karolína
11. Ševčíková Kateřina
12. Svobodová Karolína
ženy (1999 a starší)
2. Mejzrová Adéla
6. Schejbalová Jana
9. Blehová Anna

18.01.2014 19. ročník závodu "Memoriál Jana Palacha" - Všetaty - FOTOGALERIE
I. kategorie (2008 a mladší)
5. Valíčková Julie
18. Sobolíková Klára
21. Luftová Leoni
25. Patáková Anna
II. kategorie (2007)
8. Čepková Taťána
13. Koldová Amálie
17. Dvořáková Anna
18. Kubátová Alena
23. Dvořáková Dominika
28. Pečenková Martina
35. Kaprasová Tereza
III. kategorie (2006)
1. Bálková Zuzana
5. Skalníková Viktorie
11. Koldová Eliška
14. Hrbková Natálie
17. Kantorová Markéta
19. Valíčková Pavlína
22. Čambalová Elen
IV. kategorie (2005)
7. Riegertová Nela
14. Luftová Elisha
V. kategorie (2003-2004)
1. Radová Kateřina
10. Klasnová Tereza
13. Chrastinová Lucie
VI. kategorie (2001-2002)
4. Ševčíková Karolína
5. Chrastinová Martina
6. Ševčíková Kateřina
7. Gerčáková Hana (více)
05.10.2014 | Autor: Karolína Jíchová | stálý odkaz


DREZY

PRODEJ:
Milí rodičové, pokud se Vám doma "válí" nějaké gymnastické dresy (kraťasy, cvičky, ..), ze kterých už holky vyrostly a nemáte je jak a komu udat, vyfoťte je (zepředu i zezadu) a zašlete mi je emailem ( k.jichova@email.cz ) + info cena a velikost, popř. značka, + kontakt na Vás (kam chcete, aby Vám psal případný zájemce - viz náš blog - rubrika DREZY). Máme mnoho nových gymnastek, které budou jedině rády :)

NÁKUP:
Do rubriky DREZY byly přidány nové kousky ;) (více)
04.10.2014 | stálý odkaz


ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH III.TŘÍDY

Ve dnech 12. až 14.září proběhlo v Praze školení rozhodčích. Z našeho oddílu se zúčastnila trenérka Anetka Procházková a p.Dvořáková - maminka Aničky Dvořákové.
Oběma gratulujeme k úspěšnému složení zkoušek!!!
Anetka měla dokonce druhý nejlepší výsledek ze všech zúčastněných. (více)
15.09.2014 | stálý odkaz


LETNÍ PRÁZDNINY 2014

Dresy a LETNÍ TOPY na prodej : ZDE

SOUSTŘEDĚNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKY - FOTOGALERIE:
1. DEN
2. DEN
3. DEN
4. DEN
5. DEN
6. DEN
7. DEN

DŮLEŽITÉ:
Odjezd dětí – pátek 22.8.2014 v 16 hodin, vykládání po odjezdu z Vystrkova v Sokolovně

Trenéři : Hana Jíchová, Markéta Mudrová, Blanka Chrastinová, Lenka Trojanová, Aneta Procházková, Václav Nedvěd, Veronika Pohludková

BRIGÁDA v Sokolovně 1.9.2014 v 15hod. !!!!!!!! (více)
29.01.2014 | Autor: Karolína Jíchová | stálý odkaz


© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se