LETNÍ PRÁZDNINY 2014

Dresy a LETNÍ TOPY na prodej : ZDE

+ INFO
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
- Vystrkov 16.08. - 22.08.2014
- Kolín 28.08. - 31.08.2014 POZOR ZMĚNA TERMÍNU

POZOR !
Od KVĚTNA 2014 začínáme vybírat peníze na letní soustředění (Vystrkov 16.08.-22.08.2014) 2700 Kč (více)
29.01.2014 | Autor: Karolína Jíchová | stálý odkaz


VÝSLEDKY ZÁVODŮ 2014

21.06.2014 - 15. ročník závodu "ČERTI S ANDĚLEM" - FOTOGALERIE
ČERTICE - DRUŽSTVA
10. Příšerky Esterky - Hrbková (hostující)
ČERTICE - JEDNOTLIVKYNĚ
25. Hrbková Natálie
ČERŤATA - DRUŽSTVA
12. Mefistky - Kubátová, Dvořáková A., Chrastinová V., Bábíčková (anděl: Hipčová Eliška)
16. Bertičky - Chmelařová, Dvořáková D., Luftová L., Lexová (anděl: Hipčová Eliška)
ČERŤATA - JEDNOTLIVKYNĚ
32-35. Kubátová Alena
38-39. Dvořáková Alena
45-46. Bábíčková Alžběta
47. Chrastinová Viktorie
50-52. Chmelařová Tereza
57-58. Dvořáková Dominika
66-68. Lexová Noemi
71. Luftová Leoni

06. - 08.06.2014 MČR - BRNO - FOTOGALERIE
starší žákyně (VS2)
43. Bálková Zuzana
žákyně A (VS3)
28. Klasnová Tereza
30. Radová Kateřina
36. Vesecká Nicol
žákyně B
8. Gerčáková Hana
36. Chrastinová Lucie
45. Sedláčková Kateřina
juniorky B
21. Chrastinová Martina
22. Svobodová Karolína
28. Ševčíková Kateřina

24.05.2014 - Memoriál M. Široké - III. kvalifikační závod - PRAHA - FOTOGALERIE
starší žákyně (VS2)
36. Bálková Zuzana
žákyně A (VS3)
20. Klasnová Tereza
25. Vesecká Nicol
26. Radová Kateřina

PŘEBOR STŘEDOČESKÉHO KRAJE - KLADNO - FOTOGALERIE
mladší žákyně (VS1)
8. Hrbková Natálie
9. Koldová Eliška
11. Riegertová Nela
12. Luftová Elisha
14. Valíčková Pavla
15. Máchová Eva
16. Kubátová Alena
18. Pínová Markéta
20. Čepková Taťána
22. Kantorová Markéta
starší žákyně (VS2)
5. Bálková Zuzana
11. Dandová Veronika
14. Hošková Barbora
žákyně A (VS3)
4. Radová Kateřina
žákyně B
2. Gerčáková Hana
4. Chrastinová Lucie
5. Sedláčková Kateřina
juniorky B
1. Mejzrová Adéla
4. Schejbalová Jana
5. Andělová Soňa
6. Ševčíková Kateřina
7. Chrastinová Martina
8. Svobodová Karolína
10. Ševčíková Karolína
ženy B
2. Blehová Anna

04.05.2014 - HLEDÁME NOVÉ TALENTY a MEMORIÁL OLGY EFFENBERGROVÉ
FOTOGALERIE
MEMORIÁL OLGY EFFENBERGROVÉ
DRUŽSTVA:
5. Sokol Příbram A - Bálková, Koldová E., Hrbková, Máchová
6. Sokol Příbram B - Valíčková P., Pínová, Kantorová, Čambalová
JEDNOTLIVKYNĚ:
4. Bálková Zuzana
11. Valíčková Pavla
17. Koldová Eliška
23. Hrbková Natálie
24. Pínová Markéta
25. Máchová Eva
26. Kantorová Markéta
27. Čambalová Elen
HLEDÁME NOVÉ TALENTY
DRUŽSTVA:
4. Sokol Příbram A - Koldová A., Valíčková J., Čepková T., Chrastinová V.
7. Sokol Příbram B - Pečenková, Dvořáková A., Chmelařová, Sobolíková
JEDNOTLIVKYNĚ:
14. Koldová Amálie
15. Valíčková Julie
16. Čepková Taťána
19. Pečenková Martina
24. Chrastinová Viktorie
26. Dvořáková Anna
29. Chmelařová Terezie
46. Sobolíková Klára

12.04.2014 - 47. ročník závodu Velká cena města Hradce Králové
- dvojboj (kladina, akroba)
FOTOGALERIE
DRUŽSTVA:
3. místo Sokol Příbram - Klasnová, Gerčáková, Mejzrová
mladší žákyně (2004-2007)
2. Klasnová Tereza
6. Radová Kateřina
16. Vesecká Nicol
starší žákyně (2002-2003)
3. Gerčáková Hana
19. Chrastinová Lucie
21. Sedláčková Kateřina
juniorky (2000-2001)
5. Andělová Soňa
7. Ševčíková Karolína
11. Ševčíková Kateřina
12. Svobodová Karolína
ženy (1999 a starší)
2. Mejzrová Adéla
6. Schejbalová Jana
9. Blehová Anna

18.01.2014 19. ročník závodu "Memoriál Jana Palacha" - Všetaty - FOTOGALERIE
I. kategorie (2008 a mladší)
5. Valíčková Julie
18. Sobolíková Klára
21. Luftová Leoni
25. Patáková Anna
II. kategorie (2007)
8. Čepková Taťána
13. Koldová Amálie
17. Dvořáková Anna
18. Kubátová Alena
23. Dvořáková Dominika
28. Pečenková Martina
35. Kaprasová Tereza
III. kategorie (2006)
1. Bálková Zuzana
5. Skalníková Viktorie
11. Koldová Eliška
14. Hrbková Natálie
17. Kantorová Markéta
19. Valíčková Pavlína
22. Čambalová Elen
IV. kategorie (2005)
7. Riegertová Nela
14. Luftová Elisha
V. kategorie (2003-2004)
1. Radová Kateřina
10. Klasnová Tereza
13. Chrastinová Lucie
VI. kategorie (2001-2002)
4. Ševčíková Karolína
5. Chrastinová Martina
6. Ševčíková Kateřina
7. Gerčáková Hana (více)
18.01.2014 | Autor: Karolína Jíchová | stálý odkaz


VYHLÁŠENÍ SPORTOVCE ROKU 2013

Příbramský dívčí Teamgym byl 06.01.2014 vyhlášen NEJLEPŠÍM SPORTOVNÍM KOLEKTIVEM mládeže za rok 2013.


MOC GRATULUJEME!

2013sport.roku
složení týmu (abecedně): Andělová Soňa, Hlinková Klaudie, Chrastinová Lucie, Chrastinová Martina, Gerčáková Hana, Ševčíková Karolína, Ševčíková Kateřina, Štíchová Natálie, Trojanová Aneta, Trojanová Petra

FOTOGALERIE
(více)
07.01.2014 | Autor: Karolína Jíchová | stálý odkaz


PF 2014

! Všem příznivcům sportovní gymnastiky přejeme krásné a klidné prožití vánočních svátků, šťastný celý nový rok 2014 !


SG PF

Poohlédněte se za minulými roky - KOMPLETNÍ FOTOGALERIE :)


(více)
25.12.2013 | Autor: Karolína Jíchová | stálý odkaz


© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se